Enter your keyword

Kariéra

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA FVE

Plzeňský kraj

Hledáme zkušeného kolegu na pozici projektového manažera na řízení našich fotovoltaických projektů. Kandidát musí mít silné komunikační dovednosti, schopnost efektivně řídit zakázky a organizační talent pro zajištění úspěšného průběhu projektů od počátku až do konce. Důraz je kladen na odpovědnost za výsledky a schopnost pracovat samostatně.

Náplň práce:

  • plánování a koordinace projektů,
  • příprava kalkulací a tendrových řízení,
  • samostatné řízení projektů a odpovědnost za jejich dokončení
  • komunikace se státní správou.

Co požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání,
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou,
  • časová flexibilita,
  • trestní bezúhonnost,
  • komunikační dovednosti a schopnost efektivně vést týmy,
  • schopnost plánování, organizace a řízení projektů s důrazem na detail,
  • schopnost práce pod tlakem a řešení problémů,
  • výhodou zkušenosti z oboru obnovitelných zdrojů,
  • administrativa spojená s činností, zodpovědnost.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • kariéru v perspektivním oboru,
  • stabilní zázemí prosperující a zavedené české firmy,
  • telefon,
  • notebook,
  • služební vozidlo,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • stravenkový paušál,
  • 5 týdnů dovolené,
  • káva na pracovišti.

Zaslat životopis