Enter your keyword

O společnosti

INEL - Holding, a.s.

Jsme společnost INEL – Holding, a.s., na trhu působíme od roku 1991. Specializujeme se na oblast informačních technologií, slaboproudých systémů a fotovoltaické elektrárny (FVE). Jsme schopní zajistit dodávku nejmodernějších trendů ve velmi širokém spektru systémů. Naše realizace zahrnují jak soukromé objekty nebo rodinné domy, tak výrobní, nemocniční a administrativní celky.
Kromě toho se věnujeme projekci elektrických a optotelekomunikačních zařízení, elektromontážím, opravám, revizím a údržbě energetických zařízení v napěťové hladině do 1000V.
Naše společnost působí jak na českém, tak i zahraničním trhu. Jsme spolehlivým partnerem pro výrobní společnosti, státní správu, školská i nemocniční zařízení. Patříme mezi významné dodavatele pro Plzeňskou Teplárenskou, a.s., Metrostav, a.s., SMP, a.s., Plzeňský kraj, Lear Corporation a další.

Služby

SMART ŘEŠENÍ

Chytré technologie dodáváme jak do bytů nebo rodinných domů, tak do hotelových komplexů nebo továren. Buďte s námi „smart“.

FOTOVOLTAIKA

Projektování a výstavba solárních elektráren od menších instalací pro rodinné domy až po zakázky pro elektrárny a firmy.

PROJEKČNÍ ČINNOST

Projektová dokumentace pro oblasti: slaboproudá elektronika, telekomunikace a počítačová technika
a multifunkční rozvody.

BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY

Řešíme instalace kamerových, zabezpečovacích
a tísňových systémů, elektronické požární signalizace či kontroly vstupu pro domácnosti i velké podniky.

DATOVÁ INFRASTRUKTURA

Zajišťujeme kompletní rozvody metalických
a optických strukturovaných kabeláží včetně koncových rozvaděčů a datových zásuvek.

REVIZE

Provádíme revizní kontroly a zkoušky systémů EPS. Jsme schopni zajistit servisní smlouvy s garancí opravy, záruční i pozáruční servis.